Общественная экспертиза

Гражданская оборона публикует оригинал текста общественной экспертизы, проведенной ОО«Общественная палата Севастополя» который поступил на адрес издания

Упродовж вересня-жовтня 2013 року експерти ГО «Громадська палата міста Севастополя» провели громадську експертизу діяльності Севастопольської міської державної адміністрації (далі СМДА) щодо виконання органом виконавчої влади заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

З метою ініціювання громадської експертизи Громадська палата міста Севастополя 13 серпня 2013 року надіслала до СМДА запит із зазначенням предмету та мети експертизи, переліку документів та відомостей, необхідних для проведення експертизи.

20 серпня 2013 року головою СМДА Володимиром Яцубою було видано розпорядження № 375- ОД «Про заходи щодо проведення громадською організацією «Громадська палата міста Севастополя» громадської експертизи діяльності Севастопольської міської державної адміністрації».

З метою наочного дослідження виконання СМДА Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні експерти Громадської палати міста Севастополя здійснили візит до громадської приймальні СМДА, відділу з питань внутрішньої політики та зв”язків з громадськістю. Окрім того, відбулася персональна зустріч з першим заступником голови СМДА Рубановим Ф.Ф., заступником голови СМДА Беликом Д.А., в.о. заступником голови-керівником апарату СМДА Драченко В.О. У ході візиту експертами було зібрано додаткову інформацію та досліджено практичну роботу відповідних підрозділів СМДА.

Предмет громадської експертизи: виконання СМДА Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212.

В досліджуваному Орієнтовному плані на 2012 рік було заплановано 52 заходи, серед яких планувалося провести:

-13 круглих столів; 8 зустрічей з громадськістю; 3 конференції, 8 засідань Регіонального комітету тощо.

Після порівняння цих заходів із звітами СМДА за 2012 рік в Секретаріат КМ України поквартально,з”ясувалося, що із запланованих 52-ох заходів виконано всього 16.

Найгірший стан виконання плану встановлено в четвертому кварталі 2012 року, бо із 13 заходів жоден не реалізований.

Причина такого стану – низький фаховий рівень державних службовців-спеціалістів відділу внутрішньої політики та зв”язків з громадськістю.Фактично була відсутня рееальна координація роботи всіх підрозділів СМДА по підготовці і проведенню консультацій з громадськістю, тому  результат виявився негативним.

Зазначивши, що основний метод експертизи порівняльний, експерти вивчили документи, направлені до вищестоящого органу – звіти в Кабінет Міністрів України про проведення консультацій з громадськістю. 

У звітах дуже переконливо виглядають дані про активізацію роботи з громадськістю.

Кількість публічних громадських обговорень у 2012 році за звітами «нагору» росте неймовірно:

перший квартал  - 48

другий квартал   - 54

третій квартал     - 75

четвертий квартал- 87,     а всього  - 264 консультації з громадськістю, і це тільки публічні заходи, а в звітах зазначена ще й кількість проектів рішень СМДА, які начебто виносилися на обговорення, їх кількість склала 256.

Для досконалішого вивчення всієї схеми інформування громадськості про відкритість і прозорість влади експерти проаналізували рубрику «Проекти розпоряджень» на сайті СМДА. На цій сторінці розміщено всього-навсього 2 проекти розпоряджень СМДА  дворічної давності -2011 року.

Орієнтовний план  2013 року, з першого погляду, відповідає вимогам Плану першочергових заходів по реалізації Стратегії державної політики, але тенденція «росту» перевиконання плану залишилась незмінною.

Заплановано в першому півріччі 2013 року 53 консультації з громадськістю, а  в звітах в КМУ – 176.

На сайті СМДА оприлюднено 8 проектів рішень, а в звітах показали 105 проведених обговорень проектів. На офіційному сайті – жодного оприлюдненого проекту.

Збільшення в декілька разів незапланованих заходів говорить про те, що робота ведеться безсистемно, безконтрольно, при повній відсутності коордінації з боку керівництва СМДА.

Серед наявних матеріалів, наданих СМДА для експертизи, не отримано документального підтвердження про обговорення проектів Орієнтовних планів консультацій з громадськістю, обговорення проектів нормативно-правових актів чи проектів регіональних програм.

Ні одне із 33 засідань круглих столів у 2012 році і 14 засідань круглих столів у 2013 році не оформлені протокольними записами і письмовими пропозиціями до органу державної виконавчої влади, що ставить під сумнів сам факт  їх проведення.

Як в 2012 р., так і в 2013 р. було проведено 510 і відповідно – 281 громадських заходів, але відділ внутрішньої політики та зв”язків з громадськістю веде лише статистичну звітність, без надання необхідних матеріалів про підтвердження результату проведеної роботи.

Проведений аналіз інформації, оприлюдненої на офіційному сайті СМДА у спеціальній рубриці «Громадська рада», експерти прийшли до висновку про невідповідність інформації вимогам п. 16 Типового положення про громадські ради, затвердженого постановою КМУ від 03.11.2010 № 996, де практично не оприлюднювались протоколи засідань громадської ради, протоколи розширених засідань президії ГР, результати публічних обговорень та експертиз.

В 2012 і в 1-му півріччі 2013 року в рубриці розміщуються тільки оголошення про збори, коротка інформація про наміри та формування складу громадської ради в м. Севастополі та при районних державних адміністраціях.

Аналіз виконання Орієнтовного плану консультацій з громадськістю в 2012 році.

публічні громадські обговорення

за планом

за  звітом

1.

громадські слухання

0

5

2

засідання за круглим столом

13

33

3

зустрічі з громадськістю

8

81

4

конференції, форуми

3

12

5

теле-радіо дебати

0

38

6

інтернет-конференції

0

8

7

електорнні конференції

0

9

8

інші заходи

11

78

9

засідання президії ГР

9

 

10

засідання регіонального комітету зекономічних реформ

8

 

11

всього

52

264

Аналіз виконання Орієнтовного плану консультацій з громадськістю в 2012 році.

публічні громадські обговорення

за планом

за  звітом

1.

громадські слухання

0

5

2

засідання за круглим столом

13

33

3

зустрічі з громадськістю

8

81

4

конференції, форуми

3

12

5

теле-радіо дебати

0

38

6

інтернет-конференції

0

8

7

електорнні конференції

0

9

8

інші заходи

11

78

9

засідання президії ГР

9

 

10

засідання регіонального комітету зекономічних реформ

8

 

11

всього

52

264

 

Аналіз виконання Орієнтовного плану консультацій з громадськістю в 1-му півріччі 2013 року 

 

публічні громадські обговорення

за планом

за  звітом

1.

громадські слухання

0

0

2

засідання за круглим столом

17

14

3

зустрічі з громадськістю

8

58

4

конференції, форуми

3

6

5

теле-радіо дебати

3

45

6

інтернет-конференції

0

0

7

електорнні конференції

1

11

8

інші заходи

25

42

9

засідання президії ГР

 

 

10

засідання регіонального комітету зекономічних реформ

 

 

11

всього

57

176

Громадська організація «Громадська палата міста Севастополя» на основі висновків громадської експертизи рекомендує внести на розгляд колегії Севастопольської міської державної адміністрації наступні  

ПРОПОЗИЦІЇ:

Надати можливість інститутам громадянського суспільства вільного доступу до інформації про діяльність органу державної виконавчої влади, забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності структурних підрозділів СМДА.

Провести реальну, а не косметичну реорганізацію управління внутрішньої політики та зв”язків з громадськістюСМДА

12.11.2013 00:29

Все новости портала


Добавить комментарий


Share |

Имя  Email
КомментарийНовости

 15:43   Офис омбудсмена подтвердил задержание на Каланчаке своего сотрудника
 15:01   Представители Крымской правозащитной группы были задержаны сотрудниками ФСБ 
 22:40   Морская торговля между Крымом и Турцией застопорилась 
22:09 У берегов Ялты сел на мель турецкий контрабандист
20:05 Передача в пользование церкви объектов заповедника нанесет ему большой вред
19:50 Севастополь не нуждается в музее, посвященном событиям Русской весны
15:00 На РИФе севастопольцы показали премьер-министру России украденный макет
22:52 Турецкие власти арестовали российский паром «Варяг» по представлению Украины
22:34 Фрегат ЧФ России отправился из Крыма до Средиземного моря
22:22 ВМФ РФ развернет в Крыму зенитно-ракетные комплексы
22:05 Марк Фейгин: «Пришло время для широкой политической амнистии крымчан»
21:39 СПЧ поддержал проект амнистии в годовщину присоединения Крыма
ваша новость

Опрос


Заменят ли Крым и Севастополь избалованным заморскими курортами россиянам Египет?Результаты опроса

Заменят ли Крым и Севастополь избалованным заморскими курортами россиянам Египет?

да ( 74 / 27.4% )

нет ( 166 / 61.5% )

мне все равно ( 30 / 11.1% )

 

Всего проголосовавших: 270


Вернуться

Комментарии

26.05.2017   Г-н Уильям Смит
Вам нужен кредит по какой-то причине? Свяжитесь с нами сейчас Доступное предложение по кредиту с процентной ставкой 2% с минимальной суммой в 1000 долларов и максимальной От 50 000 000,00 $, и если Вы заинтересованы, пожалуйста, не стесняйтесь Свяжитесь с нами по адресу: orlandoloanfirm@gmail.com Заполните и отправьте нам следующую информацию, чтобы мы могли продолжить кредитование бизнес. Ваше имя: Адрес: Страна: Пол: Старшая: Сумма кредита: Продолжительность: Ежемесячный доход: Номер телефона: Цель кредита: orlandoloanfirm@gmail.com Спасибо, наилучшие пожелания, и мы ждем вашего срочного ответа. Г-н Уильям Смит
24.05.2017   Richardson McAnthony
We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c. FEATURES: Amounts from $1 million to 5 Billion+ Euro’s or US Dollars Great Attorney Trust Account Protection Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility Brokers Always Protected Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name:Richardson McAnthony Contact Mail : intertekfinance@gmail.com
23.05.2017   Richardson McAnthony
We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c. FEATURES: Amounts from $1 million to 5 Billion+ Euro’s or US Dollars Great Attorney Trust Account Protection Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility Brokers Always Protected Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name:Richardson McAnthony Contact Mail : intertekfinance@gmail.com
23.05.2017   Richardson McAnthony
We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c. FEATURES: Amounts from $1 million to 5 Billion+ Euro’s or US Dollars Great Attorney Trust Account Protection Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility Brokers Always Protected Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name:Richardson McAnthony Contact Mail : intertekfinance@gmail.com
23.05.2017   Richardson McAnthony
We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c. FEATURES: Amounts from $1 million to 5 Billion+ Euro’s or US Dollars Great Attorney Trust Account Protection Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility Brokers Always Protected Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name:Richardson McAnthony Contact Mail : intertekfinance@gmail.com
23.05.2017   TONY WHITE
Estoy aquí para testificar cómo el Sr. Martins me ayudó con la TARJETA ATM en blanco para convertirse en un millonario. Él es un pirata informático maravilloso que envié por correo sobre la TARJETA del COCHE EN BLANCO. Yo estaba en dificultades financieras hasta que tengo esta tarjeta entregada a mí después de pagar por ello. La tarjeta fue enviada a mí en 24 horas y he retirar $ 400,000 ya, $ 4,000 - $ 20,000 diario. Ahora tengo mi libertad financiera, usted puede también ser rico poniéndose en contacto con él vía correo electrónico. Esta es la forma más fácil de convertirse en un millonario en pocos días. Aquí está el correo electrónico si realmente necesita UNA de esta tarjeta. (Martinshackers22@gmail.com martinshackers22@gmail.com) .... 100% REAL
22.05.2017   MR TREVOR ROY SIMPSON
UEFA Champions League - Final Tickets REAL MADRID VS JUVENTUS Principality Stadium (Millennium Stadium), Cardiff, United Kingdom Saturday, June 03 2017 19:45 In this year's Champions League Final we'll see two football dynamos facing it off until the last minute - what a match it will be! The tension's building and you want to be part of it. Look no further and secure your Champions League Final tickets right here right now. 1st Stop Ticketing is Europe's leading ticket exchange and the safest marketplace for you and your Champions League tickets. Have a browse on our Champions League Final 2017 tickets below and grab them fast! Section: Category 1 Section: Cardiff Castle Section: Category 1 | Row L30 Section: Category 1 | Row U9 Section: Category 1 | Row U10 Section: VIP Gold Contact us for price E-mail : booking@1ststopticketing.com Contact Person: MR TREVOR ROY SIMPSON

Facebook